Акселератори або, дослівно, «прискорювачі», не є новинкою у світі. У пошуках акселераторів на сьогодні тисячі стартаперів і стартаперок понад усе прагнуть прибитися під надійне крило чи то дах, де навчать планувати, управляти, дадуть поради та фахові знання, проштовхнуть серед партнерів, прорекламують серед покупців (принаймні на перших порах), а може й допоможуть запустити омріяну лінію нового товару чи апробувати технологію. Відтепер шанс зростити справу в акселераторі стає ближчим для Івано-Франківських креативниць.

Івано-Франківський Акселератор креативних жіночих стартапів, створений ТАІФ, - перший на Прикарпатті соціальний інститут інтенсивної підтримки жіночих стартапів в креативних індустріях міста.

Саме представниці "слабкої" статі переважно вкладають свій талант і турботу в створення привабливої й оригінальної пропозиції іміджевої продукції на споживчому ринку міста. Проте, шлях від дрібної мануфактури до акули бізнесу проходить далеко не кожна з них через зрозумілі причини гендерного характеру: необхідність більшу частину часу приділяти дітям та чоловікові, відповідно, брак часу для розвитку власних управлінських навичок, для вивчення профілю свого кінцевого споживача, що впливає на дизайн та спосіб продажів продукту. Попри це, бізнесам-початківцям бракує технічних можливостей для тестування й ефективного запуску власної продукції.

Натхненна ідеєю розвитку жіночих бізнесів, що спрямовані на задоволення потреб відвідувачів міста та посилення їх позитивних вражень від Івано-Франківська як міської культурної дестинації, ТАІФ розпочала створення Акселератора креативних жіночих стартапів.

Програма акселерації-2019 стала можливою завдяки фінансуванню Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (див. www.pleddg.org.ua)

Перший набір до Акселератора завершено!


До команди 2019 року увійшло 10 мешканок міста Івано-Франківська:

1) Ганущак Лілія – ідея виробництва та пошиття текстильних та в’язаних іграшок для дітей «Радостинки»;
2) Бартків Наталія – ідея фешн-дизайн фестивалю «Край-КА»;
3) Дейчаківська Софія – стартап сервісного медіа про життя у Івано-Франківську – міський онлайн-журнал «Куфер»;
4) Запухляк Ольга – стартап з розробки, виробництва та продажу яскравих диванних подушок та кухонного текстилю;
5) Пальчак Наталія – стартап крафтового виробництва «Станіславська сироварня»;
6) Дарвай Ірина – стартап школи креативності для всіх «Academia NOVA»;
7) Черкашина Тетяна – ідея створення підприємства з виготовлення в’язаних виробів ручної роботи й машинної в’язки;
8) Марій Наталія (Мілена Вітровська) – стартап з виготовлення речей з авторськими принтами;
9) Чорній Сніжана – ідея студії ручного розпису дерев’яних скриньок та рахв в техніці pint-to-point, малювання мандал та проведення майстер-класів з крапкового розпису;
10) Конник Лариса – стартап виготовлення косметичних екопродуктів на основі високоякісних матеріалів та майстер-класи з вироблення продукції для дорослих і дітей.

Вітаємо переможниць! Дівчата – ви заряджені й надихаючі. Також щиро дякуємо всім стартаперкам, котрі брали участь у відборі, але не набрали, на жаль, достатньої кількості балів. Не розчаровуйтесь, Ви – класні, і треба пам’ятати, що кожен досвід є цінним. Продовжуйте рухатись в заданому напрямку, вдосконалюйте свою ідею та приєднуйтесь до команди Акселератора у наступному році!

Програмою акселерації підтримуються жіночі стартапи у таких креативних індустріях: дизайн, виробництво кіно- та відеопродукції, декоративне прикладне мистецтво, мода, образотворче і сценічне мистецтво, візуальне мистецтво, музика, перформативне мистецтво, ремесла, фестивальний менеджмент, фотографія, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив.

До участі у Програмі запрошуються жінки віком від 18 років, які започатковують або є лідерками стартапів та мають намір реалізувати бізнес-ідеї у зазначених вище креативних індустріях.

Умовою участі у Програмі є реєстрація місця проживання чи державна реєстрація підприємницької діяльності (фізичної особи-підприємця або юридичної особи, заснованої учасницею) у м. Івано-Франківську чи на території Івано Франківської міської ради. Якщо Ви є фізичною особою-підприємцем чи засновником юридичної особи, державна реєстрація фізичної особа-підприємця (юридичної особи) має бути здійснена не раніше, ніж за три роки до дня початку конкурсного відбору.

Що дає участь в Програмі акселерації:
📌 стажування у наставниць - лідерок бізнесів у креативних індустріях, що здобули успіх та визнання у своїх галузях
📌 зустрічі та мережування з талановитими людьми - іншими учасницями програми акселерації та жінками-лідерами у креативних галузях
📌 використання сучасного обладнання в майстерні-студії акселератора
📌 презентація власних проектів перед майбутніми інвесторами та бізнес-партнерами
📌 просування на ринку
📌 професійне навчання для побудови / розвитку успішного бізнесу



Слідкуйте за новинами та очікуйте оголошення конкурсу на наступний рік.


Регламент

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО АКСЕЛЕРАТОРА КРЕАТИВНИХ ЖІНОЧИХ СТАРТАПІВ


Ми віримо, що жінки можуть не лише змінити світ на краще, зробити його добрішим, а й відігравати значну роль в економічному зростанні. Водночас роль жінки в Україні є недооціненою, а представництво жінок у бізнесі – невиправдано обмеженим. У багатьох випадках жінки не реалізовують власний економічний та зокрема бізнес-потенціал повною мірою. Розширення реальних можливостей для повноцінної участі жінок у економічному житті має принципове значення для зміцнення місцевої та національної економіки, а відтак для поліпшення якості життя у громаді та державі загалом. У цьому контексті приватний сектор є ключовою ланкою у просуванні гендерної рівності та розширенні можливостей для самореалізації жінок. Усвідомлюючи необхідність конкретних і цілеспрямованих дій задля реалізації талантів та здібностей жінок у бізнесі, розвитку їх навичок та лідерських якостей, прагнучи забезпечити вагому участь жінок у креативних індустріях як перспективної сфери економічного розвитку Івано-Франківська, ми започатковуємо діяльність акселератора креативних жіночих стартапів. Акселератор є інструментом інвестування у розвиток жінок з лідерськими якостями, що допоможе їм успішно реалізувати себе в бізнесі через навчання і наставництво, розбудову ділових зв’язків із з жінками, що вже стали лідерами у бізнесі, а також залучення учасниць до міжнародних мереж. Завдяки Акселератору учасниці зможуть пізнати та розкрити свій потенціал у бізнесі, відчуваючи підтримку інших.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Івано-Франківський акселератор креативних жіночих стартапів (надалі - Акселератор) є соціальним інститутом інтенсивної підтримки жіночих стартапів в креативних індустріях міста Івано-Франківська.
1.2. Акселератор заснований громадською організацією «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» (надалі – Засновник) у партнерстві з громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» та спільним українсько-канадським підприємством «МБЕРІФ-Бізнес-центр» в рамках проекту «B2B Creative Woman Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях Івано-Франківська», за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС / PLEDDG (Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади).
1.3. Зазначені нижче терміни використовуються у цьому Регламенті в такому значенні:
• Креативні індустрії – види економічної діяльності, що передбачають створення доданої вартості і робочих місць через культурне (мистецьке) та/або креативне вираження, і відповідають пріоритетним напрямкам, підтримка стартапів у яких здійснюється Акселератором.
• Програма акселерації – програма підтримки відібраних за результатами конкурсу жіночих стартапів, що передбачає доступ учасниць до послуг Акселератора, а також подальший супровід стартапів.
• Учасниці програми акселерації (учасниці) – жінки, що започаткували або є лідерами стартапів, відібрані за результатами конкурсу для участі у програмі акселерації.
• Стартап – бізнес (бізнес-проект), започаткований на базі суб’єктів господарювання (юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців), а також неформальною групою осіб чи окремою особою, що передбачає підприємницьку діяльність (реалізацію бізнес-ідей) в креативних індустріях міста Івано-Франківська.
• Бізнес-ідея – план (намір) здійснення підприємницької діяльності, що, як правило передбачає інноваційні технологічні рішення або/та створення нових продуктів в креативних індустріях.
• Продукт – товари, роботи, послуги, створення (виконання, надання) яких передбачається в рамках бізнес-ідей.
• Претендентка – особа, що подала заявку в рамках конкурсного відбору учасниць.
• Інвестори – фізичні чи юридичні особи, які вкладають власні чи залучені майнові та інтелектуальні активи у стартапи з метою одержання прибутку.
• Спонсори – фізичні чи юридичні особи, які вкладають власні чи залучені майнові та інтелектуальні активи у роботу Акселератора та стартапів без мети одержання прибутку (в т.ч. на умовах рекламування спонсора).
• Адміністратор Акселератора – особа, що призначена Засновником та здійснює визначені ним функції з адміністрування Акселератора.


2. МЕТА І ЗАВДАННЯ АКСЕЛЕРАТОРА. ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ

2.1. Метою Акселератора є сприяння реалізації бізнес-ідей, становленню та розвитку жіночих стартапів в креативних індустріях м. Івано-Франківська, підвищення кваліфікації, формування нових навичок та розбудова зв’язків жінок-початківців у бізнесі.
2.2. Завданнями Акселератора є:
• посилити спроможність жінок успішно провадити бізнес та реалізовувати власні бізнес-ідеї;
• створити передумови для мережування та партнерства жінок у сфері креативних індустрій;
• сприяти розвитку креативних індустрій в місті Івано-Франківську через реалізацію бізнес-ідей жіночих стартапів.
2.3. В рамках Акселератора підтримуються жіночі стартапи у таких креативних індустріях: дизайн, виробництво кіно- та відеопродукції, мистецтво (декоративно-прикладне, образотворче, сценічне, візуальне мистецтво, перформативне, музичне тощо), мода, ремесла, кулінарія (гастрономія) фестивальний менеджмент, фотографія, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив.
Рада Акселератора вправі визначати також інші креативні індустрії, стартапи у яких підтримуються в рамках Акселератора.


3. БАЗОВІ ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ АКСЕЛЕРАТОРА

3.1. Діяльність Акселератора базується на таких принципах:
Розвиток – учасниці спрямовують власні зусилля та ресурси на самовдосконалення та розвиток своїх стартапів.
Творчість – в рамках програми акселерації учасниці виявляють творчий підхід та креативність.
Збереження та розвиток міської ідентичності спадщини, екологічна та гендерна збалансованість - стартапи та бізнес-ідеї, що підтримуються Акселератором, повинні сприяти збереженню та розвитку ідентичності міста Івано-Франківськ, його культурної спадщини, гендерній та екологічній збалансованості.
Співпраця – учасниці сприяють налагодженню конструктивних відносин між собою та між ними та наставницями, що сприяє досягненню їх цілей в рамках програми акселерації.
Взаємоповага та професійна етика – в рамках участі у Програмі акселерації та поза нею учасниці дотримуються загальновизнаних норм професійної етики та доброчесності, поважають інших учасниць, їх інтереси, результати праці та інтелектуальну власність, дбають про репутацію одна одної та репутацію Акселератора.
Збереження майна - учасниці дбають про майно, доступ до якого вони отримують в рамках Акселератора та вживають всіх належних заходів для його збереження.


4. УПРАВЛІННЯ АКСЕЛЕРАТОРОМ

4.1. Управління Акселератором здійснює його Засновник. Засновник вправі передавати передбачені цим Регламентом функції з управління Акселератором іншим особам.
4.2. Засновник Акселератора:
• призначає адміністратора Акселератора та визначає його функції;
• оголошує та забезпечує проведення конкурсів на участь у Програмі акселерації;
• визначає зміст Програми акселерації та забезпечує її реалізацію;
• організовує надання та просування послуг Акселератора;
• забезпечує функціонування майстерні-студії Акселератора;
• розробляє та впроваджує візуальний стиль Акселератора
• проводить презентаційні, промоційні та інші публічні заходи, пов’язані з діяльністю Акселератора;
• виконує інші функції, пов’язані із забезпеченням роботи Акселератора.
4.3. Засновник забезпечує постійний моніторинг роботи Акселератора за визначеними ним критеріями (показниками), узагальнює та аналізує результати такого моніторингу.
4.4. Засновник утворює Раду Акселератора, що здійснює координацію та нагляд за його діяльністю. До складу Ради Акселератора входять представники Засновника, а також за згодою – представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, організацій громадянського закладів, освітніх закладів тощо. Члени Ради Акселератора беруть участь у її роботі на громадських засадах.
Рада Акселератора створюється на невизначений період. Засідання Ради Акселератора організовує Засновник. Рішення Ради Акселератора приймаються більшістю голосів від числа присутніх на її засіданні, якщо інше не передбачено цим Регламентом. 4.5. Рада Акселератора.
• здійснює конкурсний відбір учасниць Програми акселерації;
• координує залучення партнерів, спонсорів до діяльності Акселератора;
• розглядає звіти про результати моніторингу роботи Акселератора та здійснює періодичну оцінку роботи Акселератора;
• надає рекомендації Засновнику щодо покращення роботи Акселератора.


5. ПРОГРАМА АКСЕЛЕРАЦІЇ

5.1. Програма акселерації спрямована на жінок міста Івано-Франківська, потенційних лідерів у бізнесі та покликана допомогти їм відкрити, посилити та реалізувати свій потенціал у креативних індустріях, набути необхідних знань та контактів для реалізації бізнес-ідей.
5.2. Програма акселерації передбачає доступ учасниць до таких послуг Акселератора: Навчання та мережування – професійна підготовка та підвищення кваліфікації учасниць для подальшої підприємницької діяльності через участь в освітніх тренінгах та залучення до єдиної мережі з іншими учасницями та жінками-лідерами у бізнесі.
Наставництво (менторство) – постійна комунікація з наставницями (менторами), включаючи професійні поради, стажування у наставниць, інші неформальні форми передання досвіду, знань та навичок, розбудову ділових зв’язків тощо.
Пошук бізнес-партнерів та інвесторів - проведення пітч-сесій з презентацією бізнес-ідей учасниць за участю потенційних бізнес-партнерів, спонсорів та інвесторів, що створює можливості для оцінки (надання коментарів та пропозицій) та подальшої підтримки ними бізнес-ідей учасниць.
Майстерня-студія – робота у коворкінговій майстерні, що включає, зокрема, самостійне виготовлення прототипів/зразків продуктів, брендових, промоційних матеріалів тощо.
5.3. До участі у Програмі акселерації в якості наставниць (менторів) запрошуються жінки, що здобули успіх та визнання у своїх галузях в Україні та за кордоном, зокрема керівники бізнесу, експерти та фахівці у різних галузях, публічні діячки.
5.4. До участі у Програмі акселерації в якості спікерів, експертів, тренерів, консультантів, залучаються національні та іноземні фахівці у відповідних сферах ведення бізнесу та креативних індустрій.
5.5. Особи, що залучаються до участі у Програмі акселерації та умови їх залучення визначаються Засновником.


6. КОНКУРСНИЙ ВІДБІР УЧАСНИЦЬ

6.1. Учасницями Програми акселерації можуть стати жінки віком від 18 років, які започатковують або є лідерками стартапів та мають намір реалізувати бізнес-ідеї у креативних індустріях, зазначених у п.2.3 цього Регламенту. Умовою участі у Програмі акселерації є реєстрація місця проживання чи державна реєстрація підприємницької діяльності учасниці (фізичної особи-підприємця чи юридичної особи, заснованої учасницею) у м. Івано-Франківську чи на території Івано-Франківської міської ради. Якщо учасниця є фізичною особою-підприємцем чи засновником юридичної особи, така фізична особа-підприємець (юридична особа) мають бути зареєстровані не раніше, ніж за три роки до дня оголошення конкурсного відбору.
6.2. Засновник щорічно визначає кількість учасниць Програми акселерації у відповідному році та оприлюднює на своєму веб-сайті та інших ресурсах оголошення про конкурсний відбір учасниць Програми акселерації. Текст оголошення попередньо схвалюється Радою Акселератора.
6.3. Для участі в конкурсному відборі претендентки не пізніше дати, вказаної в оголошенні про конкурсний відбір учасниць, заповнюють онлайн-заявку за посиланням, що міститься в оголошенні.
6.4. При поданні заявки претендентки ознайомлюються з цим Регламентом, засвідчуючи свою згоду з його положеннями та зобов’язання їх дотримуватись. Після цього Регламент набуває чинності для неї як договір приєднання.
6.5. Рада Акселератора опрацьовує отримані заявки. Для опрацювання та оцінки заявок претенденток Рада Акселератора може запитувати у них додаткову інформацію, а також використовувати дані з мережі Інтернет, соціальних мереж, інших відкритих джерел.
6.6. Конкурсний відбір учасниць здійснюється у два етапи:
І етап – оцінювання заявок;
ІІ етап – співбесіда.
6.7. Члени Ради акселератора оцінюють заявки претенденток, виставляючи їм від 0 до 10 балів за кожним з таких критеріїв:
- креативність (інноваційність);
- спроможність реалізувати бізнес-ідею;
- збереження та розвиток міської ідентичності спадщини, екологічна та гендерна збалансованість.
6.8. Претендентки, заявки яких за результатами оцінювання набрали більшу суму балів порівняно із заявками інших претенденток, запрошуються на співбесіду з членами Ради Акселератора. Учасниці Програми акселерації визначаються за результатами співбесіди шляхом голосування членів Ради Акселератора.
6.9. Рада Акселератора відмовляє в участі у конкурсному відборі претенденткам у разі:
- їх невідповідності вимогам п. 6.1 цього Регламенту:
- подання у заявці неправдивої або неповної інформації;
- неявки на співбесіду з членами Ради Акселератора;
- вчинення претендентками будь-яких дій з наміром вплинути на рішення та дії Ради Акселератора або/та результати конкурсного відбору, в тому числі спрямованих на надання переваг таким претенденткам та/або погіршення становища інших претенденток.
6.10. Рішення Ради Акселератора щодо конкурсного відбору учасниць є остаточним та не підлягає оскарженню.
6.11. Перелік претенденток, відібраних для участі у Програмі акселерації, оприлюднюється на веб-сайті Засновника до початку Програми.


7. УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ АКСЕЛЕРАЦІЇ

7.1. Програма акселерації триває до 12 місяців. Розклад та зміст Програми Акселерації визначається Засновником.
7.2. Участь у Програмі акселерації є безкоштовною. Учасниці самостійно покривають додаткові витрати, пов’язані з їх участю у Програмі акселерації, зокрема, витрати на каву-перерви, транспортування до місць проведення заходів, придбання сировини та матеріалів для роботи у майстерні-студії, а також на обслуговування майстерні-студії. Розмір зазначених додаткових витрат визначається в рахунках, наданих Адміністратором, виходячи з ринкових цін на відповідні товари та послуги.
7.3. В рамках Програми акселерації учасниці мають дотримуватись базових принципів Акселератора, встановлених статтею 3 та інших вимог цього Регламенту.
7.4. В межах програми акселерації учасниці отримують рівний доступ до послуг Акселератора. Графік (черговість) отримання учасницями послуг Акселератора визначається Адміністратором з врахуванням побажань учасниць. 7.5. Послуги та обладнання Акселератора використовується учасницями виключно в цілях реалізації заявлених ними бізнес-ідей та розвитку їх стартапів.
7.6. Адміністратор вправі встановлювати додаткові умови користування послугами та обладнанням Акселератора, що не суперечать цьому Регламенту довівши такі вимоги до відома учасниць, та безперешкодно контролювати використання учасницями послуг та обладнання Акселератора.
7.7. Адміністратор вправі обмежити або призупинити користування послугами та обладнанням Акселератора учасницею, яка порушує базові принципи діяльності Акселератора, встановлені ст. 3, інші вимоги цього Регламенту та додаткові умови користування послугами та обладнанням Акселератора, встановлені Адміністратором відповідно до п. 7.7 цього Регламенту.
7.8. Учасниці зобов’язані повідомляти Адміністратора про будь-які несправності обладнання Акселератора, не намагаючись самостійно їх усунути. У разі самостійного втручання в роботу обладнання Акселератора учасниці відшкодовують витрати, пов’язані з усуненням несправностей (ремонтом) обладнання.
7.9. Учасниці у повному обсязі відшкодовують Засновнику збитки, завдані ними внаслідок порушення вимог цього Регламенту, а також пошкодження/псування майна (обладнання) Акселератора,що сталося з їх вини.
7.10. Учасницям належить право інтелектуальної власності на продукти, створені ними в рамках Програми акселерації (якщо інше не передбачено правочинами, укладеними учасницями). Учасниці мають визнавати та поважати права інтелектуальної власності інших учасниць та третіх осіб, утримуватись та по можливості запобігати будь-яким діям, що можуть спричинити порушення таких прав.
7.11. Після завершення участі у Програмі акселерації учасницям, що виконали її вимоги, видається сертифікат про участь у Програмі акселерації.
7.12. Акселератор може здійснювати супровід стартапів учасниць після завершення їх участі у Програмі акселерації на умовах, встановлених правочинами між Засновником та учасницями (відповідними суб’єктами господарювання), що можуть, зокрема, передбачати передачу Засновнику частини корпоративних прав, участь Засновника у розподілі прибутку тощо.


8. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ АКСЕЛЕРАЦІЇ

8.1. Учасниця вправі у будь який час припинити свою участь у Програмі акселерації, письмово повідомивши про це Засновника (Адміністратора).
8.2. Засновник вправі прийняти рішення про припинення участі відповідної особи в Програмі акселерації в разі:
• неучасті такої особи в Програмі акселерації протягом одного місяця без поважних причин;
• неодноразового або грубого одноразового порушення учасницею базових принципів діяльності Акселератора, встановлених статтею 3 та інших вимог цього Регламенту;
• неодноразового невиконання учасницею завдань в рамках Програми акселерації;
• вчинення учасницею умисних дій, що завдають шкоди правам, законним інтересам та репутації інших учасниць або репутації Акселератора.
Рішення Засновника щодо припинення участі в Програмі акселерації є остаточним та не підлягає оскарженню.
8.3. Припинення участі в Програмі акселерації не припиняє зобов’язань особи перед Засновником, наставницями та іншими особами, які виникли в рамках її участі в Програмі акселерації.

9. ПАРТНЕРИ АКСЕЛЕРАТОРА

9.1. Партнерами акселератора є органи державної влади та місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, організації громадянського суспільства, а також фізичні особи, зокрема випускниці Програми акселерації, що добровільно надають фінансову, організаційну, технічну, методичну та іншу підтримку (сприяння) діяльності Акселератора.
9.2. Юридичні та фізичні особи набувають та втрачають статус партнерів Акселератора за власним бажанням та за згодою Ради Акселератора.
9.3. Партнери Акселератора самостійно визначають форми, способи та обсяг підтримки (сприяння) діяльності Акселератора, які надаються ними. Умови партнерства визначаються правочинами (домовленостями) між Засновником та партнерами Акселератора.
9.4. Акселератор публічно позиціонує юридичних та фізичних осіб як своїх партнерів за їх згодою.


10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Цей Регламент є основним документом, що врегульовує діяльність Акселератора та відносини між Акселератором, його учасницями та партнерами.
10.2. Цей Регламент є договором приєднання в розумінні ст. ст. 634, 641-644 Цивільного кодексу України, що укладається між Акселератором та учасницями Програми акселерації, які підписали його на веб-сайті Засновника. Умови цього Регламенту не можуть бути змінені щодо конкретної учасниці.
10.3. Підписуючи цей Регламент, учасниці надають згоду на їх фото- та відеофіксацію в рамках публічних заходів Акселератора та на наступне розміщення зображень у відкритих джерелах (для публічного показу) в цілях, пов’язаних з діяльністю Акселератора, в т.ч. з метою його промоції, а також на обробку їх персональних даних у зв’язку з участю у Програмі акселерації. Персональні дані учасниць не можуть бути використані в будь-яких інших цілях, не пов’язаних з діяльністю Акселератора.

Наші
контакти