Туристична асоціація Івано-Франківщини
Веб-ресурси
  • www.vyhoda.com.ua

    Багатомовний веб-ресурс присвячений вузькоколійним залізницям, зокрема нещодавно відкритому Центру спадщини Вигодської вузькоколійки; промоціює Карпатські вузькоколійки, в тому числі одну в селищі Вигода (Івано-Франківська область) і одну у Вішеу де Сус (повіт Марамуреш), включаючи посилання на їх веб-сторінки.
  • www.culinaryheritage.org

    Багатомовний веб ресурс Карпатської кулінарної спадщини; промоційна веб-сторінка для Мережі Карпатської кулінарної спадщини в цілому та партнерів мережі зокрема. Сприяє доступу до інформації про карпатську спадщину та пов’язані з нею послуги. Містить посилання на веб сторінки партнерів з цільових регіонів. Веб сторінка є корисною також для індивідуальних туристів пропонуючи їм доступ до унікальних продуктів та послуг в регіонах.
  • www.travelcarpathians.com

    Web page works as virtual tourism centre on five languages and targets first of all the individual travelers in order to provide them access to the regional tourist products. It also assists the potential visitors to independently organize their holidays in Eastern Carpathians.